швидка допомога для твого навчання

Безкоштовні реферати Замовити реферат Авторам рефератів
Від партнерів
TOP реферати
1 Твір з літератури149571
2 Історія України36974
3 Звіт з практики (звіт про проходження виробничої практики)34551
4 Види тварин і рослин занесені до Червоної книги32767
5 Звіт про проходження виробничої практики 26906
6 Образ жінки в творчості Т.Г. Шевченка26430
7 «твір-роздум про твір Роксоляна» на тему що значить служити Богові19891
8 Твір роздум у на тему якою повинна бути людина18803
9 Правопис слів іншомовного походження18265
10 Образ Михайлика за повістю М. Стельмаха «Гуси лебеді летять»16712
Реклама
Статистика
Rambler's Top100

Оголошення

У нашій колекції більше ніж 60 тис. учбових робіт!

На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт,
або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету. Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД.


Универсальная

Тема: «Пенсійне та матеріально-побутове забезпечення державних службовців» (ID:61811)

| Размер: 39 кб. | Объем: 20 стр. | Стоимость: 40 грн. | Добавлена: 11.10.2010 | Код продавца: 5 |
ЛитератураДержавні службовці та члени їх сімей, які проживають разом з ними, користуються у встановленому порядку безплатним медичним обслуговуванням у державних закладах охорони здоров"я, та цими ж закладами вони обслуговуються і після виходу на пенсію-
Згідно листа Мінфіну та Мінпраці від 21 09.95 № 05-3209 "Щодо порядку надання матеріальної допомоги працівникам органів державної виконавчої влади" держслужбовцям для вирішення соціально-побутових питань може надаватись матеріальна допомога у розмірі середньомісячної зарплати, і це також є одним із видів матеріального забезпечення, спрямований на поліпшення соціально-побутових умов державного службовця.
3. ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЯМ
Із всіх питань, які розглядалися в попередніх розділах, питання пенсійного забезпечення державних службовців є найголовнішим для фахівців права соціального забезпечення, оскільки воно безпосередньо стосується тієі сфери діяльності, яка їм підпорядкована. Тому я детальніше зупинилась на розгляді цього питання.
Пенсійне забезпечення державних службовців регулюється статтею 37 Закону України "Про державну службу". Постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року № 283 "Про порядок обчислення стажу державної служби" та деякими іншими нормативними актами. Для практичного застосування працівниками сфери соціального захисту положень, перерахованих вище нормативних актів, різними міністерствами, зокрема. Міністерством соціального захисту населення України. Міністерством фінансів України, Пенсійним Фондом України, Міністерством юстиції України, Головним управлінням державної служби при Кабінеті Міністрів України у співпраці були прийняті відповідні роз"яснення, консультації, накази та листи, що призвело до значного полегшення в практичній роботі.
Згідно статті 37 Закону України "Про державну службу" пенсія державним службовцям виплачується за рахунок держави. Отже, у першій частині статті 37 вказаного Закону мова йде про джерело виплати пенсій державним службовцям (за рахунок держави). Згідно Постанови Верховної Ради України "Про введення в дію Закону України "Про державну службу" ця частина вступає в дію з моменту прийняття законодавчих актів України про соціальне страхування. Але поки що законодавчі акти про соціальне страхування ще тільки розробляються, але не прийняті, то пенсія до часу їх прийняття виплачується в загальновстановленому порядку.
Частина 2 статті 37 Закону України "Про державну службу" передбачає, що на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством України пенсійного віку, тобто згідно статті 12 Закону України "Про пенсійне забезпечення" від 5 листопада 1991 року для чоловіків - 60 років, для жінок -55 років, і при наявності загального трудового стажу - для чоловіків не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років.
Відповідно до листа Міністерства соціального захисту населення України від 25.08.94 № 01-3784-02-1 особи, які на момент введення в дію Закону України "Про державну службу" були пенсіонерами за віком І мали необхідний загальний стаж і стаж державної служби, право на пенсійне забезпечення відповідно до статті 37 вказаного Закону набувають при умові, якщо на 01.01.94 вони працювали в державних органах і їх апараті на посадах державних службовців.
Особи, які мають необхідний загальний стаж та стаж державної служби, але досягли пенсійного віку, не перебуваючи на державній службі, права на пенсію відповідно до згаданої статті не мають.
Дуже часто виникає питання: чи мають право на пенсійне забезпечення відповідно до Закону "Про державну службу" особи, які досягли пільгового
Дополнительная информацияГод написания: 2009
Заказ Заказать Купить «Пенсійне та матеріально-побутове забезпечення державних службовців»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...

Cгенерировано за 0.978870 секунд
Замовити реферат
Нові реферати
Люблю усмішку на чужім обличчі за Володимиром Сосюрою1853
Твір-мініатюра на тему Якби я був чарівником7947
Будувати повітряні замки легше, ніж у них жити1939
Цитатна характеристика образу Остапа в оповіданні «Дорогою ціною»3004
Роксолана найбільша любов і найтяжча прикрість Сулеймана7999
Що означає служити Богові і людям по твору Осипа Назарука «Роксоляна»4560
Якою має бути дружина державного діяча за повістю «Роксолана»4410
Чарівна сила кохання за повістю Роксоляна Остапа Назарука5777
Реклама

Цікаве